facebook

Kalendár

08.1 19.00 Tosca (nová budova SND)
10.1 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
16.1 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
 
02.2 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
06.2 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
14.2 19.00 Čajkovskij - Romeo a Júlia, Prokofiev - Romeo a Júlia (Štátna filharmónia Košice,)
21.2 19.00 Tosca (nová budova SND)
28.2 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
 
02.3 19.00 Macbeth (Historická budova SND)
14.3 19.00 Fauré - Pelleas et Melisande, Mozart koncert B dur pre fagot a orchester, Brahms- Dvojkoncert (Štátny komorný orchester Žilina)
19.3 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
22.3 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
26.3 11.00 Nabucco (Historická budova SND)
26.3 19.00 Tosca (nová budova SND)
27.3 19.00 Macbeth (Historická budova SND)
 
23.4 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
02.4 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
05.4 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
25.4 19.00 Suk - Meditácia na Svatováclavský chorál, Dvořák - Romanca f mol, Mazurek e mol - sólista Václav Hudeček, Mozart - Requiem (Štátny komorný orchester Žilina)
26.4 19.00 Suk - Meditácia na Svatováclavský chorál, Dvořák - Romanca f mol, Mazurek e mol - sólista Václav Hudeček, Mozart - Requiem (Štátny komorný orchester Žilina)
 
14.5 19.00 Tosca (nová budova SND)
23.5 19.00 Macbeth (Historická budova SND)
 
06.6 19.00 Weber - Oberon predohra, Francaix - Koncert pre klarinet a orchester, Bruckner - Symfónia č.4 (Štátna filharmónia Košice,)
11.6 19.00 Macbeth (Historická budova SND)
18.6 19.00 One Day Jazz festival (NOA, Martin Valihora a Slovenská Filharmónia)
27.6 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
 
30.8 19.00 Bondovky v opere (Filmová hudba s orchestrom opery SND) (nová budova SND)
31.8 19.00 Bondovky v opere (Filmová hudba s orchestrom opery SND) (nová budova SND)
 
21.9 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
25.9 19.00 Carmen (Historická budova SND)
 
11.10 19.00 Don Carlo (nová budova SND)
14.10 19.00 Don Carlo (nová budova SND)
18.10 19.00 Carmen (Historická budova SND)
20.10 19.00 Mozart - Requiem (Festival duchovnej hudby Olomouc, dóm sv.Václava Olomouc, Symfonický Orchester Slovenského Rozhlasu)
21.10 19.00 Carmen (Historická budova SND)
24.10 19.00 Mozart- Symfónia č. 31 D dur "Parížska", Saint Saens- čelový koncert č.1 a mol, Poulenc - Sinfonietta (Štátny komorný orchester Žilina)
29.10 19.00 Macbeth (Historická budova SND)
31.10 19.00 Tosca (nová budova SND)
 
02.11 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
08.11 19.00 Carmen (Historická budova SND)
29.11 19.00 Carmen (Historická budova SND)
 
05.12 19.00 Novák - Suita v starom Slohu, Sammartini - koncert F dur pre zobcovu flautu a orchester, Bruch - Koncert č.1 g mol pre husle a orchester, Mozart- Symfónia č.25 g mol (Štátny komorný orchester Žilina)
07.12 19.00 Tosca (nová budova SND)
11.12 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
14.12 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
19.12 19.00 Koncert pre Univerzitu veterinárneho lekárstva (Štátna filharmónia Košice,)
20.12 19.00 Manfredini - Concerto grosso op.3, Vivaldi - concert g moll pre fagot RV 496, Donizetti - Messa di Gloria e Credo (Štátna filharmónia Košice,)
21.12 19.00 Manfredin i- Concerto grosso op.3, Vivaldi- concert g moll pre fagot RV 496, Ryba - česká mše vánoční (Štátna filharmónia Košice,)
22.12 19.00 Manfredin i- Concerto grosso op.3, Vivaldi- concert g moll pre fagot RV 496, Ryba - česká mše vánoční (Štátna filharmónia Košice,)

All right reserved © Martin Leginus 2011 - 2020

web by reverealise