07.1 |
19.00 |
Tosca
(Státní opera Praha)
|
09.1 |
19.00 |
Labutie jazero
(nová budova SND)
|
|
|
|
09.2 |
19.00 |
Madama Butterfly
(Státní opera Praha)
|
19.2 |
19.00 |
Tosca
(Státní opera Praha)
|
26.2 |
19.00 |
Barbier zo Sevilly
(Historická budova SND)
|
|
|
|
02.3 |
19.00 |
Romeo a Júlia (Prokofiev)
(nová budova SND)
|
15.3 |
19.00 |
Václav Pichl - Symfonie Es dur op.8 č.2, Johann Nepomuk Hummel - Fantázia pre violu a orchester, Carl Maria von Weber - Andante e Rondo ungarese op.35 c moll, Antonín Dvořák - Legendy, Česká suita (Pražský komorný orchester - Rudolfinum)
|
20.3 |
19.00 |
Madama Butterfly
(Státní opera Praha)
|
24.3 |
19.00 |
Labutie jazero
(nová budova SND)
|
27.3 |
19.00 |
La traviata
(Státní opera Praha)
|
|
|
|
02.4 |
19.00 |
Madama Butterfly
(Státní opera Praha)
|
10.4 |
19.00 |
Tosca
(Státní opera Praha)
|
16.4 |
19.00 |
La traviata
(Státní opera Praha)
|
26.4 |
19.00 |
Labutie jazero
(nová budova SND)
|
|
|
|
06.5 |
19.00 |
La traviata
(Státní opera Praha)
|
11.5 |
19.00 |
Labutie jazero
(nová budova SND)
|
18.5 |
19.00 |
Nabucco
(Historická budova SND)
|
20.5 |
19.00 |
Simon Boccanegra
(nová budova SND)
|
22.5 |
19.00 |
Simon Boccanegra
(nová budova SND)
|
27.5 |
19.00 |
Tosca
(Státní opera Praha)
|
|
|
|
03.6 |
19.00 |
Tosca
(Státní opera Praha)
|
05.6 |
19.00 |
La traviata
(Státní opera Praha)
|
07.6 |
19.00 |
Simon Boccanegra
(nová budova SND)
|
08.6 |
19.00 |
Romeo a Júlia (Prokofiev)
(nová budova SND)
|
12.6 |
19.00 |
Madama Butterfly
(Státní opera Praha)
|
28.6 |
19.00 |
Labutie jazero
(nová budova SND)
|
|
|
|
01.7 |
19.00 |
La traviata
(Státní opera Praha)
|
|
|
|
27.8 |
19.00 |
Madama Butterfly
(Státní opera Praha)
|
|
|
|
18.9 |
19.00 |
Madama Butterfly
(Státní opera Praha)
|
22.9 |
19.00 |
Rajter - Allegro Sinfonico, Grieg - klavírny koncert, Musorgskij - obrázky z výstavy
(Štátna filharmónia Košice,)
|
25.9 |
19.00 |
Simon Boccanegra
(nová budova SND)
|
|
|
|
01.10 |
19.00 |
Rigoletto
(nová budova SND)
|
13.10 |
19.00 |
Nabucco
(Historická budova SND)
|
15.10 |
19.00 |
Labutie jazero
(nová budova SND)
|
20.10 |
19.00 |
Barbier zo Sevilly
(Historická budova SND)
|
|
|
|
06.11 |
19.00 |
Simon Boccanegra
(nová budova SND)
|
27.11 |
19.00 |
Madama Butterfly
(Státní opera Praha)
|
|
|
|
14.12 |
19.00 |
Labutie jazero
(nová budova SND)
|
29.12 |
19.00 |
Nabucco
(Historická budova SND)
|