facebook

Kalendár

07.1 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
13.1 19.00 Novoročný koncert SDKE (Štátne divadlo Košice)
14.1 19.00 Novoročný koncert SDKE (Štátne divadlo Košice)
17.1 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
20.1 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
 
03.2 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
04.2 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
10.2 19.00 Simon Boccanegra (nová budova SND)
14.2 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
 
02.3 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
06.3 19.00 Štefan Nosáľ - 90 (Historická budova SND)
07.3 19.00 Štefan Nosáľ - 90 (Historická budova SND)
07.3 19.00 Štefan Nosáľ - 90 (Historická budova SND)
18.3 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
21.3 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
24.3 19.00 Madama Butterfly (Štátne divadlo Košice)
29.3 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
04.4 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
10.4 19.00 Mozart - Requiem (Veľkonočný koncert v Dome umenia v Piešťanoch )
15.4 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
19.4 19.00 Madama Butterfly (Štátne divadlo Košice)
22.4 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
25.4 19.00 Simon Boccanegra (nová budova SND)
29.4 19.00 Madama Butterfly (Státní opera Praha v budove Národního divadla Praha)
 
03.5 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
06.5 19.00 Madama Butterfly (Státní opera Praha v budove Národního divadla Praha)
11.5 19.00 Haydn: Symfónia No.48, Schubert: Symfónia No.8 "Nedokončená", Liszt Klavírny koncert No.2 A dur (Štátny komorný orchester Žilina)
20.5 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
26.5 19.00 Simon Boccanegra (sólista Ferruccio Furlanetto) (nová budova SND)
04.5 19.00 Madama Butterfly (Státní opera Praha v budove Národního divadla Praha)
 
13.6 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
23.6 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
24.6 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
30.6 19.00 Viva Balet! (Festival Viva Musica!) (nová budova SND)
 
04.8 19.00 Zem Spieva (Festival Viva Musica! Veľké štúdio Slovenského Rozhlasu)
27.8 19.00 Madama Butterfly (Státní opera Praha v budove Národního divadla Praha)
 
09.9 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
22.9 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
24.9 19.00 Madama Butterfly (Státní opera Praha v budove Národního divadla Praha)
 
03.10 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
14.10 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
21.10 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
27.10 19.00 Falstaff (Štátne divadlo Košice)
 
03.11 19.00 Falstaff (Štátne divadlo Košice)
14.11 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
17.11 19.00 Lúčnica Reprezentačný program R1 (veľká sála Istropolisu)
18.11 19.00 Lúčnica Reprezentačný program R1 (veľká sála Istropolisu)
26.11 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
30.11 19.00 Ivan Hrušovský - Vznešené tance levočské, Martinů - koncert pre 2 klavíry a orchester, Mozart - Symfónia.č.38, Pražská (Štátny komorný orchester Žilina)
 
01.12 19.00 Koncert pre Rotary Club Žilina (Štátny komorný orchester Žilina)
08.12 19.00 Falstaff (Štátne divadlo Košice)
19.12 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
29.12 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
30.12 19.00 Nabucco (Historická budova SND)

All right reserved © Martin Leginus 2011 - 2020

web by reverealise