facebook

Kalendár

28.1 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
29.1 19.00 Otello (sólista Jose Cura) (Státní opera Praha)
 
03.2 19.00 La traviata (Státní opera Praha)
14.2 19.00 Aida (Státní opera Praha)
24.2 19.00 Otello (sólista Jose Cura) (Státní opera Praha)
 
05.3 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
07.3 19.00 La traviata (Státní opera Praha)
12.3 19.00 Otello (Státní opera Praha)
17.3 19.00 La traviata (Státní opera Praha)
20.3 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
27.3 19.00 Aida (Státní opera Praha)
28.3 19.00 Romeo a Júlia (Prokofiev) (nová budova SND)
29.3 19.00 Romeo a Júlia (Prokofiev) (nová budova SND)
 
04.4 19.00 La traviata (Státní opera Praha)
14.4 19.00 Otello (Státní opera Praha)
18.4 19.00 Aida (Státní opera Praha)
23.4 19.00 Jeníček a Mařenka (Státní opera Praha)
24.4 19.00 Jeníček a Mařenka (Státní opera Praha)
25.4 19.00 Romeo a Júlia (Prokofiev) (nová budova SND)
29.4 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
02.5 19.00 Aida (Státní opera Praha)
06.5 19.00 Otello (Státní opera Praha)
12.5 19.00 Jeníček a Mařenka (Státní opera Praha)
15.5 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
26.5 19.00 Jeníček a Mařenka (Státní opera Praha)
30.5 19.00 Aida (Státní opera Praha)
31.5 11.00 Jeníček a Mařenka (Státní opera Praha)
31.5 17.00 Jeníček a Mařenka (Státní opera Praha)
 
27.9 19.00 Otello (Státní opera Praha)
28.9 19.00 La traviata (Státní opera Praha)
05.9 19.00 Tosca (Státní opera Praha)
10.9 17.00 John Williams - Profilový koncert (Štátna filharmónia Košice - Kunsthalle Košice)
10.9 20.00 John Williams - Profilový koncert (Štátna filharmónia Košice - Kunsthalle Košice)
13.9 19.00 Tosca (Státní opera Praha)
19.9 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
22.9 19.00 Romeo a Júlia (Prokofiev) (nová budova SND)
30.9 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
19.6 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
24.6 19.00 La traviata (Státní opera Praha)
26.6 19.00 Viva Konzerva! - Koncert k 95.výročiu Štátneho Konzervatória Bratislava (ária Jaga z opery Otello - sólista Dalibor Jenis)
 
15.10 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
18.10 19.00 EXPO Milano -slovenský tanečný súbor LÚČNICA
10.10 19.00 La traviata (Omiya - Japonsko) (Státní opera Praha)
11.10 19.00 La traviata (Yokosuka - Japonsko) (Státní opera Praha)
12.10 19.00 La traviata (Fuchu - Japonsko) (Státní opera Praha)
14.10 19.00 La traviata (Mito - Japonsko) (Státní opera Praha)
15.10 19.00 La traviata (Nerima - Japonsko) (Státní opera Praha)
17.10 11.00 La traviata (Tokyo Bunka Kaikan - Japonsko) (Státní opera Praha)
17.10 16.00 La traviata (Tokyo Bunka Kaikan - Japonsko) (Státní opera Praha)
18.10 19.00 La traviata (Tokyo Bunka Kaikan - Japonsko) (Státní opera Praha)
19.10 19.00 La traviata (Yokohama - Japonsko) (Státní opera Praha)
20.10 19.00 La traviata (Aomori - Japonsko) (Státní opera Praha)
21.10 19.00 La traviata (Sapporo - Nitori Bunka Hall - Japonsko) (Státní opera Praha)
23.10 19.00 La traviata (Otofuke - Japonsko) (Státní opera Praha)
24.10 19.00 La traviata (Sendai - Japonsko) (Státní opera Praha)
26.10 19.00 La traviata (Matsudo - Japonsko) (Státní opera Praha)
27.10 19.00 La traviata (Ina Bunka Kaikan - Japonsko) (Státní opera Praha)
28.10 19.00 La traviata (Aubade Hall Toyama - Japonsko) (Státní opera Praha)
31.10 19.00 La traviata (Iwakuni - Japonsko) (Státní opera Praha)
 
01.11 19.00 La traviata (Osaka Festival Hall - Japonsko) (Státní opera Praha)
02.11 19.00 La traviata (Kobe Bunka Hall - Japonsko) (Státní opera Praha)
03.11 19.00 La traviata (Nagoya - Aichi prefectural Art Theatre - Japonsko) (Státní opera Praha)
07.11 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
25.11 19.00 Tosca (Státní opera Praha)
 
01.12 19.00 Beethoven - klavírny koncert č.3 c moll op.37, Schumann - Symfónia č.2 C dur op.61 (Pražský komorný orchester - Rudolfinum)
20.12 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
31.12 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)

All right reserved © Martin Leginus 2011 - 2020

web by reverealise