facebook

Kalendár

12.1 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
17.1 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
23.1 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
 
01.2 19.00 Bohéma (nová budova SND)
08.2 19.00 Štefan Nosáľ - 90 (Lúčnica, Incheba)
09.2 19.00 Štefan Nosáľ - 90 (Lúčnica, Incheba)
10.2 19.00 Štefan Nosáľ - 90 (Lúčnica, Incheba)
11.2 19.00 Štefan Nosáľ - 90 (Lúčnica, Incheba)
14.2 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
16.2 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
17.2 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
23.2 19.00 Bohéma (nová budova SND)
25.2 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
 
02.3 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
18.3 19.00 Bohéma (nová budova SND)
27.3 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
04.4 19.00 Bohéma (nová budova SND)
17.4 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
20.4 19.00 Falstaff (Štátne divadlo Košice)
 
11.5 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
24.5 19.00 Štátna filharmónia Košice a študenti konzervatória - koncert (Štátna filharmónia Košice,)
31.5 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
 
14.6 19.00 Mendelssohn Bartholdy - Hebridy, Mozart- husľový koncert č.5, Beethoven- 7.symfónia (Štátny komorný orchester Žilina)
20.6 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
24.6 19.00 Falstaff (Štátne divadlo Košice)
28.6 19.00 Otvárací koncert Žilinského kultúrneho leta - Mozart Gala s Jankou Kurucovou (Štátny komorný orchester Žilina)
 
05.7 19.00 Mozart - huslovy koncert č.5 A dur, Albrecht- Missa in C ( 29.ročník Cyrilometodských dní v Terchovej, Štátny komorný orchester Žilina)
13.7 19.00 Falstaff (Operný Festival - Barlangszinház Sopron) (Štátne divadlo Košice)
14.7 19.00 Falstaff (Operný Festival - Barlangszinház Sopron) (Štátne divadlo Košice)
 
18.9 19.00 Tosca (nová budova SND)
20.9 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
06.10 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
19.10 19.00 Don Carlo (nová budova SND)
20.10 19.00 Don Carlo (nová budova SND)
23.10 19.00 Don Carlo (nová budova SND)
 
07.11 19.00 Rigoletto (sólista Simon Keenlyside) (nová budova SND)
09.11 19.00 Brahms - Akademická predohra, Dohnányi - husľový koncert č.2 c mol, Schmidt - Symfónia č.3 A dur (Symfonický orchester Slovenského Rozhlasu)
10.11 19.00 Tosca (nová budova SND)
13.11 19.00 Nabucco (Historická budova SND)
14.11 19.00 Barbier zo Sevilly (Historická budova SND)
27.11 19.00 Don Carlo (nová budova SND)
 
04.12 19.00 Čarovná flauta (nová budova SND)
08.12 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
11.12 19.00 Rigoletto (nová budova SND)
29.12 19.00 Nabucco (Historická budova SND)

All right reserved © Martin Leginus 2011 - 2020

web by reverealise