facebook

Kalendár

02.1 19.00 Luskáčik (nová budova SND)
09.1 19.00 Luskáčik (nová budova SND)
10.1 11.00 Luskáčik (nová budova SND)
10.1 17.00 Luskáčik (nová budova SND)
16.1 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
07.2 19.00 Spiaca krásavica (nová budova SND)
11.2 19.00 Ivan Hrozný (nová budova SND)
27.2 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
18.3 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
03.4 19.00 Spiaca krásavica (nová budova SND)
30.4 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
07.5 19.00 Bella - Sonatina op.4 pre klarinet a sláčikový orchester, Chopin - Klavírny koncert č.2 f mol op.21, Haydn - Symfónia č.104 D dur (Štátny komorný orchester Žilina)
14.5 19.00 Ivan Hrozný (nová budova SND)
26.5 19.00 Predaná nevesta (nová budova SND)
28.5 19.00 Spiaca krásavica (nová budova SND)
 
01.6 19.00 Martin a Slnko (Historická budova SND)
10.6 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
24.6 19.00 Predaná nevesta (nová budova SND)
 
18.7 19.00 Stračina - Reč pastierska, Verdi - La donne e mobile, Bize t- Habanera, Dvořák - Slovanské tance 8, 10, 15, Strauss - Radetzky March (spojený orchester Štátnej opery Budapešť a Opery Slovenského Národného Divadla, Festival Pohoda)
 
10.8 19.00 Mozart Kocerty - Konzertrondo D KV382, KV386, Klavírne koncerty KV453, KV488, Flautový koncert KV313 (Konzerthaus Vienna)
 
12.9 19.00 Martin a Slnko (Historická budova SND)
25.9 19.00 Predaná nevesta (nová budova SND)
 
16.10 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
22.10 19.00 Prokofiev - Klavírny koncert č.2 g mol op.16, Chačaturjan - suity č.1 a č.3 z baletu Spartakus (Štátna filharmónia Košice,)
23.10 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
28.10 19.00 Labutie jazero (nová budova SND)
 
13.11 19.00 Janáček- Suita pre sláčikový orchester, Bartholdy - Husľový koncert, Zeljenka-Musica Slovaca, , Piazolla-Oblivion a Libertango (Dom umenia Žilina)
16.11 19.00 Koncert k výročiu sametovej revolúcie (Štátny komorný orchester Žilina, Konzerthaus Berlin)
 
06.12 19.00 Luskáčik (nová budova SND)
08.12 19.00 Luskáčik (nová budova SND)
09.12 19.00 Luskáčik (nová budova SND)
13.12 19.00 Predaná nevesta (nová budova SND)
16.12 19.00 Luskáčik (nová budova SND)
18.12 19.00 Luskáčik (nová budova SND)
19.12 11.00 Luskáčik (nová budova SND)
19.12 17.00 Luskáčik (nová budova SND)
20.12 19.00 Luskáčik (nová budova SND)
21.12 11.00 Martin a Slnko (Historická budova SND)
27.12 17.00 Luskáčik (nová budova SND)
29.12 11.00 Luskáčik (nová budova SND)
29.12 19.00 Luskáčik (nová budova SND)

All right reserved © Martin Leginus 2011 - 2020

web by reverealise